Charakteristika bytů

V architektonickém pojetí MG Rezidence Elizabeth se přirozeným způsobem spojuje klasické s moderním. A stejné je to i s byty v rezidenci. Ať už dáváte přednost tradičnímu pojetí s obvyklými dispozicemi nebo chcete dát průchod své fantazii a hledáte atypické bydlení, v MG Rezidence Elizabeth byt svých snů najdete.

MG Rezidence Elizabeth je bydlením na jedné z nejprestižnějších opavských adres. Jedinečná poloha, nadčasová architektura, velkorysost interiérů a kvalita stavebních prací. MG Rezidence Elizabeth neztrácí svůj historický genius loci a současně je dokonalým naplněním požadavků na moderní bydlení 21. století.

Pronajaté byty je možné odkoupit. Byty je vhodné zakoupit i jako investici se zachováním současného nájemce.

Průměrná cena podlahové plochy je 40.000,- Kč/m2
Průměrná cena podlahové plochy galerie-ložnice a balkonu je 20.000,- Kč/m2

Parkovací místa se nacházejí ve vnitrobloku objektu a jsou jen k pronájmu. K dispozici jsou dále sklepy a prostory pro bezpečné uchování kol.

Charakteristika ordinací

MG Rezidence Elizabeth nabízí k prodeji a pronájmu prostory k provozování ordinací. Ve zvýšeném přízemí této budovy je k dispozici několik ordinací a s nimi souvisejících sesteren a čekáren.

Využijte jedinečnou možnost umístit svou ordinaci do této atraktivní lokality v centru města. Hledáte-li prestižní sídlo pro Vaši ordinaci, neměli byste váhat dlouho.

Cílem je zajistit občanům v centru Opavy mnohostrannou lékařskou péči v příjemném prostředí a zároveň lékařům umožnit provozovat svou praxi v reprezentativních prostorách. Toto vše ve vysokém standardu navazujícím na MG Medical Centrum na Ostrožné ulici – www.medical-center.cz.

Charakteristika komerčních prostor

MG Rezidence Elizabeth nabízí k prodeji a pronájmu reprezentativní komerční prostory. Hledáte-li prestižní sídlo pro Vaše místo podnikání, neměli byste váhat dlouho. Pokud chcete ovlivnit vzhled svého budoucího působiště, je nutné nás kontaktovat již nyní a rezervovat si místo. Atraktivní prostory v zajímavé lokalitě jsou vhodné např. pro provozování optiky, zdravotnických potřeb, kadeřnictví, salonu krásy, solária, wellness, rehabilitace apod.
MG Rezidence Elizabeth Vám zajistí reprezentativní prostory, ve kterých se budete cítit dobře jak Vy, tak Vaši klienti.

MG Rezidence Elizabeth může nabídnout

  • nadčasový design
  • jedinečnou polohu
  • velkorysé prostory

Nebytové prostory - komerční prostory

1NP etapa 1 (pdf, 50 kB)
205 (pdf, 50 kB)
207 (pdf, 50 kB)
209 (pdf, 50 kB)
210 (pdf, 50 kB)
211 (pdf, 50 kB)
212 (pdf, 50 kB)
213 (pdf, 50 kB)
214 (pdf, 50 kB)
216 (pdf, 50 kB)

303 (pdf, 50 kB)
306 (pdf, 50 kB)
312 (pdf, 50 kB)
315 (pdf, 50 kB)
316 (pdf, 50 kB)
404 (pdf, 50 kB)
405 (pdf, 50 kB)
406 (pdf, 50 kB)
ordinace (pdf, 50 kB)
ordinace malá (pdf, 50 kB)